Eugenia Suarez Siempre
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Eugenia Suarez Siempre

Everything you have to know about Eugenia Suarez and more...
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 Magazine "TKM"

Go down 
AuthorMessage
VIYISO1
Admin
VIYISO1


Posts : 656
Join date : 2008-10-30
Age : 28
Location : C0n Eugu en mi c@sitaaa...

Magazine "TKM" Empty
PostSubject: Magazine "TKM"   Magazine "TKM" EmptyThu Nov 06, 2008 4:24 pm

Έκανε το ντεμπούτο της στα οκτώ της χρόνια και σήμερα ,15, είναι μέρος του Casi Angeles, παίζοντας την Jasmin, μία τσιγγάνα που μπορεί να διαβάζει τα χέρια και να κάνει οράματα για το μέλλον. Σε προσκαλούμε να την γνωρίσεις λίγο περισσότερο.


-Πως νιώθετε που είστε μέρος της επιτυχίας του Casi Angeles;


-Η αλήθεια είναι ότι ακόμη δεν το πιστεύω. Το θέατρο είναι κάτι απίθανο. Να βλέπεις τα προσωπάκια των παιδιών κατά τη διάρκεια του σόου δεν εξαγοράζεται με τίποτα. Και να φανταστείς ότι και εγώ ήμουν σε αυτή τη θέση όταν παρακολουθούσα το Chiquititas.


-Τι πράγματα άλλαξαν από τότε που ξεκίνησες να δουλεύεις στην TV?


-Δεν έχω ελεύθερο χρόνο όπως πριν. Ούτε για το σχολείο, ούτε για εξόδους ούτε για τους φίλους μου, αλλά αυτό με κάνει πραγματικά πολύ χαρούμενη.


-Ποια είναι τα όνειρά σου;


-Να φτιάξω μια οικογένεια, να ζήσω σε ένα σπίτι με πολύ πράσινο (γέλια)Με φαντάζομαι με πολλά παιδιά, σύζυγο αλλά πάνω απ' όλα θέλω να είμαι ευτυχισμένη και να κάνω την οικογένεια μου χαρούμενη. Ως ηθοποιός, θέλω να συνεχίσω να δημιουργώ, να ταξιδέψω σε όλο τον κόσμο για να μελετήσω το θέατρο, χορό και τραγούδι γιατί με παθιάζει.


-Αν είχες περισσότερο ελεύθερο χρόνο τι θα σου άρεσε να κάνεις;


-Θα συνέχιζα μαθαίνοντας, θα έκανα μαθήματα hip-hop, τραγούδι, και θα έδινα περισσότεροι σημασία στους φίλους μου.


-Ποιες πτυχές τις δημοσιότητας δεν σας αρέσουν;


-Ότι οι άνθρωποι δημιουργούν μια εικόνα για εσένα σύμφωνα με το τι υποδύεσαι και όχι με το τι είσαι. Ακόμη ότι με θεωρούν ως ένα διάσημο κορίτσι και όχι ως κάποια που είχε την τύχη να κάνει αυτό που της αρέσει.


-Ποιους θαυμάζεις;


-Τον Carlin Calvo γιατί πραγματικά είναι ένα αξιοθαύμαστο πρόσωπο και τον αγαπώ σαν να είναι ο δεύτερος πατέρας μου.


-Τι πρέπει να έχει ένα αγόρι για να σε κατακτήσει;


-Αυτό ποτέ δεν το ξέρεις. Να μην είναι υπερήφανος και εγωιστής αλλά και πάλι εξαρτάται…
Back to top Go down
https://eugenitaxxsiempre.1forum.biz
 
Magazine "TKM"
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Magazine "Casi Angeles"
» "Nuestro próximo gran proyecto será tener gemelos"
» "Casi Angeles" de la serie convirtiο a Mendoza en 2009
» “Digamos que sí” será el gran hit musical de "Casi ángeles"
» Casi Angeles Capitulo 147 "Cuatro Bodas y Un Funeral"

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Eugenia Suarez Siempre :: Nεα-
Jump to: