Eugenia Suarez Siempre
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Eugenia Suarez Siempre

Everything you have to know about Eugenia Suarez and more...
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 Entrevista a Peter en La Capital

Go down 
AuthorMessage
VIYISO1
Admin
VIYISO1


Posts : 656
Join date : 2008-10-30
Age : 28
Location : C0n Eugu en mi c@sitaaa...

Entrevista a Peter en La Capital Empty
PostSubject: Entrevista a Peter en La Capital   Entrevista a Peter en La Capital EmptySat Nov 15, 2008 10:19 pm

"Το μυστικό αυτής της επιτυχίας είναι ότι δουλεύουμε στην τηλεόραση σαν να ήταν ένα παιχνίδι"

"Σχεδόν άγγελοι" είναι για το έμβλημα των κυμάτων και των εφήβων Άγγελοι να έρθουν καλή μουσική σε αυτό το διάστημα. Το ραντεβού είναι σήμερα, στις 17.30 και 21, κατά το στάδιο καλύπτεται με Νεβελ του Old Boys. Juan Pedro Lanzani, πιο γνωστό ως Peter, Mariana Esposito και μίλησε με LaCapital και ομολόγησε το συναίσθημα της συμμετοχής σε ένα από τα φαινόμενα των εφήβων πιο conveners της Αργεντινής.

Με την παραγωγή της Cris Morena Group και RGB Entertainment, Teen Angels Rosario κάνει με το πόδι του στις πανεπιστημιακές πλήρη: Gaston Dalmau, Nicolas Riera, Μαρία Ευγενία Σουάρεζ και αναφέρθηκε Lanzani και Esposito, να προσφέρουν ένα μενού με τα πιο επιτυχημένα τραγούδια, όπως το "Πάω για περισσότερο", "Tan χαρούμενος καρδιά", "να πούμε" ναι "και" Ας δούμε αν μπορούμε. "

"Υπάρχει ένα μυστικό, νομίζω ότι είναι η δουλειά ενός καλού συγγραφέα και μια πρωτότυπη και δημιουργική παραγωγή που ευελπιστεί μας. Υπάρχει εμπιστοσύνη στην ομάδα και στην περίπτωσή μου, απολαμβάνω πάρα πολύ αυτό που κάνω, ζω σαν ένα παιχνίδι. Τι μου με χαρά και δεν αισθάνονται σαν μια δουλειά », είπε ο Esposito, πιο ενθουσιασμένοι από ποτέ με το μουσικό έργο και θα ενεργεί ως όλα τα μέλη της συμμορίας που συμμετέχουν ως φορείς της ταινίας που πάει από Δευτέρα έως Παρασκευή στις 18, από Telefe και ότι η πόλη είναι σχετικά με το Κανάλι 5.

Η προτεινόμενη νεολαίας, που αστέρων στην Emilia Ατιας και Nicolas Vazquez, κατά μέσο όρο 14 σημεία βαθμολόγησης και διαρκεί 6 σημεία διαφοράς κάθε ημέρα για να "ασχημόπαπο", ο παραγωγός Ideas del Sur, το οποίο λειτουργεί ως άμεσος ανταγωνισμός και πάει με το ίδιο χρονοδιάγραμμα για την απεικόνιση των αντιπάλων Channel 13, που μεταδίδεται από το Canal Rosario 3.

Esposito τόνισε την ποιότητα του μηνύματος που αφήνει η ταινία σε κάθε αποστολή και embistió κατά υποτίμησε Αργεντινής τηλεόρασης: "Η δική μας μηνύματα είναι υγιή, δεν υπάρχει άλλη Λωρίδες έρθει με το είδος των μηνυμάτων που μας άφησε. Νομίζω ότι υπάρχουν πολλά σκατά στο ΤΕΒΕ, Σήμερα τα πάντα περνά μέσα από τη σωματική και ήταν πολύ άσχημα χρησιμοποιείται το μέσο επικοινωνίας ". Και πρόσθεσε: "I μελέτη Κοινωνικής Επιτροπής και υπάρχει ένα πεδίο που διδάσκει ότι πρέπει να χρησιμοποιήσετε τα μέσα ενημέρωσης και ότι δεν είναι αυτό που βλέπετε συχνά στην μικρή οθόνη."

Όσον αφορά το ρόλο της νεολαίας και την προσέγγισή τους στα μέσα ενημέρωσης, είπε ότι ανησυχούν για το προφίλ των δύο κάποιες "φυλές" της ηλικίας του, όπως κίτρινο, καθώς εξαπλώνεται η τηλεόραση. "Εγώ δεν προέρχονται από το κεφάλι του σε αυτό το ποσό να είναι ταυτόχρονα και μία flogger ή ενός EMO. Αυτός είναι επιφανειακή. Καθιστά μου άρρωστος να επικεντρωθεί στην TV όλα τα αρνητικά της νεολαίας. Σε Teen Angels δείξουμε ότι είμαστε άντρες και κανονική περνάμε πράγματα κανονικά δεν πρέπει να είναι μια φυλή για να είναι μέρος μιας κοινωνίας, "τόνισε ο νεαρός πρωταγωνιστής της μουσικής ομάδας, που ονομάζεται Marianela φαντασίας, αλλά πείτε Θάλασσα.

Peter Lanzani έχει τα πάντα να είναι πρωταγωνιστής, είναι πιο πεθαίνουν από την επίτευξη του. Ποιος ήταν μέχρι πρόσφατα μέλος του προσωπικού του ράγκμπι Απόφοιτοι υπολογίζονται κατ 'αυτόν τον τρόπο τη σημερινή του: "Fame είναι κάτι που είναι ακόμα. Πριν από τέσσερα χρόνια κατάγομαι peleándola να κερδίσει ένα παιχνίδι του ράγκμπι και τώρα είμαι σε άλλη φάση, η οποία αποτελείται από μεταφέρω αυτό που κάνω. Τέλος πάντων, είμαι σε αναζήτηση ενός παντελονιού, αλλά ξέρω ότι πήγαινε να μου λείπει ", είπε μεταξύ γέλια.

Με την πλήρη αισιοδοξία, Lanzani γράφημα "σε αυτή την περιοδεία, η οποία αρχίζει τον Rosario, ας το διάλειμμα αυτό." Και πρόσθεσε: «Είμαστε πολύ κωπηλασία, με μεγάλη προσπάθεια, το πρόγραμμα είναι πολύ καλή και μαζί με το συγκρότημα είναι ένα φαινόμενο".

"Αυτό είναι τρέλα, το πρόγραμμα, αρπάζει ένα μεγάλο, παιδιά και έφηβοι, νομίζω ότι όλοι έχουν διασκέδαση και μια καλή ευκαιρία να δούμε". Trascartón, Lanzani επαίνεσε το έργο της Cris Morena, δημιουργός των επιτυχιών όπως το "Tiny Angels" και "Φλορισιέντα, μία σύγχρονη Σταχτοπούτα", ανάμεσα σε άλλα διάσημα κύκλους της τηλεόρασης. "Cris έχει το χαρακτηριστικό της ένα θέμα και να το τραγουδήσω το μισό του κόσμου. Με αυτά τα λόγια τα ραβδιά για πάντα. Αλλά αν ένα τραγούδι ή ένα πρόγραμμα, Morena θέλει να πει μια ιστορία, ένα όνειρο, μια ευχή, και ότι οι άνθρωποι κατά την άποψή του, "είπε.

Αναφορικά με τα θέματα που αντιμετωπίζονται από το πρόγραμμα Telefe, Lanzani τόνισε ότι "το μήνυμά μας είναι υγιείς και θα είναι πάντα. Εξάλλου, μερικές φορές θα αντιμετωπίσει τα ζητήματα που συνδέονται με το φύλο, αλλά αν το κάνουμε από αγάπη. Αν και οι γονείς Βλέπετε το κακό, είναι τα προβλήματα των εφήβων από σήμερα είναι τα θέματα που εξετάζουμε πολύ προσεκτικά. "

Erreway off, καθώς και μια μπάντα του "REBELDE Way", άλλο προϊόν της Cris Morena, Lanzani είπε ότι προτιμούσε να περιμένουμε κάποια στιγμή να σχεδιάσουμε το μέλλον της τέχνης της μουσικής ομάδας. "Τα πέντε μέλη της ομάδας έχουν ένα ψευδώνυμο, τα πάντα βήμα βήμα, μας καθησύχασε, αν είστε, αν δεν κακή τύχη. Φυσικά, θέλουμε να κερδίσουμε και τα πέντε, ότι το όνειρό μας», είπε ο Lanzani, ο οποίος παίζει το ρόλο Thiago στο "σχεδόν αγγέλους".

Το Κουιντέτο κυκλοφόρησαν δύο άλμπουμ υπό την πολυεθνική δισκογραφική εταιρεία Sony / BMG και απέδειξε πόσο τα αλιεύματα για τους εφήβους. Η πρώτη, με τίτλο "Teen Angels" κέρδισε την πλατίνα δίσκος λίγες μόλις μέρες μετά την έναρξή του, και δεύτερο, "Teen Angels 2" είναι ήδη διπλό δίσκο πλατίνα ξεπεράσουν τα 80.000 μονάδες πωλούνται.

Τα τραγούδια τους είναι που οδηγεί την κατάταξη της χώρας η κύρια ραδιοφωνικούς σταθμούς και σε μεγάλο βαθμό τους περιστρέφεται κλιπ με τον πιο διάσημο μουσικά κανάλια. Πρόσφατα, έκανε άλμα στην αγορά ένα CD με θέμα το ζουν και ανέκδοτος εκδόσεις του Gran Teatro Rex, τα οποία παρουσιάζονται μαζί με το υπόλοιπο του cast της ταινίας, και ότι η ημερομηνία έχει ήδη δει πάνω από 200.000 άνθρωποι, ξυλοδαρμός αρχεία των θεατών Μπουένος Άιρες.

Το φαινόμενο Teen Angels ήχους ισχυρότερη από ποτέ. Και ο Peter, Mariana, Gaston, Νικολάου και Μαρία Ευγενία είναι εδώ για να τραγουδήσω.

Ένα φεστιβάλ "απίστευτη"

"Η παράσταση είναι απίστευτη", δήλωσε η Mariana Esposito, ως μια πρόγευση του τι θα είναι οι δύο λειτουργίες σήμερα στο στάδιο που καλύπτονται με Νεβελ της. "Υπάρχουν τραγούδια του περασμένου έτους και ο δίσκος που προέκυψε από τώρα. Υπάρχει επίσης ένα live μπάντα, οπότε όλα είναι να δοθεί η εκπομπή είναι υπέροχο», είπε ο Esposito. Peter Lanzani είπε ότι "αυτό το ταξίδι θα είναι ιδιαίτερη," επειδή η ομάδα είναι στην καλύτερη θέση.

Arrow PLI
Arrow Translate Peter Lanzani First Greek Forum
Back to top Go down
https://eugenitaxxsiempre.1forum.biz
 
Entrevista a Peter en La Capital
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Entrevista a Cande en PM
» O Peter στην γιορτή του σχολείου του
» O Peter στη Βραζιλία (fotos)
» Peter en Rosh 1 (Israel)
» Lala and Peter married in C.A.!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Eugenia Suarez Siempre :: Άλλοι Πρωταγωνιστές-
Jump to: