Eugenia Suarez Siempre
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Eugenia Suarez Siempre

Everything you have to know about Eugenia Suarez and more...
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 Συνέντευξη με την Μariana [Νοεμβρης 2008]

Go down 
AuthorMessage
VIYISO1
Admin
VIYISO1


Posts : 656
Join date : 2008-10-30
Age : 28
Location : C0n Eugu en mi c@sitaaa...

Συνέντευξη με την Μariana [Νοεμβρης 2008] Empty
PostSubject: Συνέντευξη με την Μariana [Νοεμβρης 2008]   Συνέντευξη με την Μariana [Νοεμβρης 2008] EmptyTue Dec 02, 2008 6:58 pm

Mariana Esposito, ένας από τους πρωταγωνιστές της ταινίας "σχεδόν αγγέλους," μίλησε με δελτίο σχετικά με τι ειχε παρουσίασει το συγκρότημα το Σάββατο.

ΧΩΡΙΣ έντονα αλλά με μεγάλη συμπάθεια. Έτσι, είναι η Mariana Esposito, ένα από τα μέλη της μπάντας Teen Angels πρωταγωνιστής της τηλεοπτικής επιτυχίας "Σχεδόν Αγγέλων", που θα παρουσιαστεί στα Tucuman το Σάββατο, στις 20, στο αμφιθέατρο μνημειακή (Στρατός του Βορρά και του San Martin). Για να μιλούν αργά και ελκυστική, Mariana φαίνεται πολύ μεγαλύτερο από αυτό που πράγματι είναι. «Προσπαθώ να λάβει όλα αυτά πολύ ήρεμος", δήλωσε ο νεαρός καλλιτέχνης. Σε μια κορυφή ενός φωτογραφία συνόδου για ένα εμπορικό σήμα της ένδυσης, Mariana μίλησε τηλεφωνικώς με τον Εφημερίδα της Κυβέρνησης σχετικά με την πρόκληση της επιτυχούς Πρωταγωνιστούν τηλεόραση και τα διαμερίσματα των ξαφνική φήμη.

- Σε Tucuman, υπάρχει μια μεγάλη προσδοκία με την παρουσίαση της ομάδας ...
- Ναι; Πόσο μεγάλος! Μια τέτοια δείχνουν ότι δεν έχει καμία σχέση με το έργο που εκπροσωπούμε στο Grand Rex. Αυτό είναι ένα ζωντανό σημείο, στο οποίο ολόκληρο το cast των "Σχεδόν Άγγελοι" ερμηνεύει τα θέματα του σειρά. Υπάρχουν γιγάντια οθόνη και φώτα τελευταίας γενιάς. Και η αλήθεια είναι ότι είμαστε επίσης πολύ αναμένων για το τι θα συμβεί στο Tucuman.

- Φαντάζεστε αυτή την επιτυχία όταν οντισιόν για το πρόγραμμα;
- Όχι Ποτέ δεν αναμένουν άμεση επιτυχία. Θα απολαύσετε τα πράγματα ως έχουν παραχθεί. Η αλήθεια ότι φέτος απολαύσαμε ένα πολύ την ταινία και νομίζω ότι αυτή αντικατοπτρίζεται στην οθόνη.

- Οι ιστορίες που ζουν σε μυθιστόρημα αυτό κάνει πράγματι;
- Μερικές φορές οι άνθρωποι να μας ζητήσετε αυτό που θεωρούμε του σεξ, το αλκοόλ ή τα ναρκωτικά, ιδίως όταν το μυθιστόρημα να αγγίζει τα θέματα αυτά. Είμαι από εκείνους που πιστεύουν ότι όλα αυτά τα πράγματα πρέπει να υπολογιστεί, αρκεί να το κάνουν σωστά και με τρόπο προσεκτικά. Αυτό είναι που τα παιδιά ζουν σήμερα. Και τότε είναι απαραίτητο αυτό να αντανακλάται.

- Πώς θα το κάνετε για να εργάζονται και ταυτόχρονα;
- Μπορώ. Προέρχομαι από το κολέγιο, θα καεί μέχρι το βράδυ, και όταν έρχομαι στο σπίτι μου, έχω να φάω, να κολυμπά και λίγο με την οικογένειά μου, την οποία δεν βλέπω όλη την ημέρα. Και, όταν είναι, θα ξεκινήσω τις σπουδές, αν πρέπει να otrodía δοκιμή. Είναι μια πολύ ζωές θυσιάζονται, αλλά αντιλαμβάνομαι ότι έχει πάντα καλή του κόστους του. Όποιος θέλει Σελέστ, η οποία του κοστίσει.

- Είναι αλήθεια ότι όταν ήσουν ένα κορίτσι που το 'σκασε από το σπίτι σας να εισαγάγει τον εαυτό σας σε ένα casting πίσω από τη μάνα σου;
- Ναι ... Είναι αλήθεια (γέλια). Ήταν ο μόνος χύτευση ότι ήμουν στη ζωή μου. Βασικά έκανα λάθος casting, ότι η ως αστείο. I έπεσαν στην "γωνία φως," που είναι ο κύκλος που άρχισε από την πράξη.

- Πάρτε τον χαρακτήρα σας παντού;
- Δεν ... Θα χαθεί αν το έκανες αυτό. Laly και έχω τους δικους μου φίλους και την δικια μου οικογένειά.
Συνέντευξη με την Μariana [Νοεμβρης 2008] 1037eb10
Back to top Go down
https://eugenitaxxsiempre.1forum.biz
 
Συνέντευξη με την Μariana [Νοεμβρης 2008]
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Συνέντευξη με την Μariana [Νοεμβρης 2008]
» Boardwise-2008
» Salta November 2008
» Emi - Pepsi Music 2008
» Nico en Fundaleu 2008

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Eugenia Suarez Siempre :: Άλλοι Πρωταγωνιστές-
Jump to: